LİMONFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» olagan ustu bir resim
Fuhuş için götürüp boğazını kestiler Icon_minitimeSalı 17 Ocak 2017, 22:04 tarafından yildo

» Papanın Maksadı
Fuhuş için götürüp boğazını kestiler Icon_minitimePerş. 04 Ara. 2014, 14:29 tarafından MUHTESEM

» 26 Eylül Dil Bayramı Kutlu Olsun
Fuhuş için götürüp boğazını kestiler Icon_minitimeCuma 26 Eyl. 2014, 11:58 tarafından MUHTESEM

» İşte İhsanoğlu'nun Seçim Logosu
Fuhuş için götürüp boğazını kestiler Icon_minitimePerş. 10 Tem. 2014, 10:06 tarafından MUHTESEM

» Jandarma Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü
Fuhuş için götürüp boğazını kestiler Icon_minitimeC.tesi 14 Haz. 2014, 12:00 tarafından MUHTESEM

» 54 kentte kış lastiği takmayana ceza kesilecek
Fuhuş için götürüp boğazını kestiler Icon_minitimeSalı 17 Ara. 2013, 14:05 tarafından MUHTESEM

» Diyarbakır'da Türkçe Tabelalar Kaldırılıyor
Fuhuş için götürüp boğazını kestiler Icon_minitimePerş. 14 Kas. 2013, 13:07 tarafından MUHTESEM

» Subay ve Astsubaylar arasında istifalar arttı
Fuhuş için götürüp boğazını kestiler Icon_minitimeSalı 05 Kas. 2013, 17:16 tarafından MUHTESEM

» Bôyle Baba olmaz Olsunn
Fuhuş için götürüp boğazını kestiler Icon_minitimeÇarş. 09 Ekim 2013, 19:05 tarafından ValiBey

Fuhuş için götürüp boğazını kestiler

Fuhuş için götürüp boğazını kestiler Empty Fuhuş için götürüp boğazını kestiler

Mesaj tarafından murathannn Çarş. 14 Eyl. 2011, 15:59

BAHÇELİEVLER’de para karşılığı ilişkiye girmek için anlaştığı 2 kişi tarafından Ayazağa Helikopter Pisti yakınlarındaki boş araziye götürülen, travesti Erol Öztürk, gasp edildi. Parasını ve değerli eşyalarını almakla yetinmeyen kimliği belirsiz 2 kişi, Erol Öztürk’ü bıçakladıktan sonra boğazını kesti.

Olay saat 03.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Şirinevler’de para karşılığı cinsel ilişkiye girmek için müşteri bekleyen travesti Erol Öztürk’ün (29) yanına 2 kişinin içinde bulunduğu Renault Kangoo marka bir otomobil yanaştı. Erol Öztürk araç içindeki 2 kişiyle ilişkiye girmek için anlaştı.

Aracın arkasına binen Erol Öztürk ile 2 kişi, Şişli Ayazağa’daki Helikopter Pisti’nin bulunduğu boş alana gittiler. Öztürk, ilişkiye girmeden önce ücretini istedi. Ancak saldırganlardan biri "Biz senden para istiyoruz" dedi.. Bunun üzerine Erol Öztürk ile 2 kişi arasında başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Saldırganlar, kendilerine direnen Erol Öztürk’ü sırtından bıçakladı.

Erol Öztürk, bıçak yarasına rağmen değerli eşyalarını vermek istemedi. Saldırgandan bunun üzerine Erol Öztürk’ün bu kez de boğazını kesti. Saldırganlar, kanlar içersinde yere yığılan Erol Öztürk’ün cep telefonunu, kredi kartını ve parasını alarak kaçtı. Erol Öztürk, aldığı bıçak yaralarına rağmen yaklaşık 2 kilometre uzaklıktaki helikopter pistinin içinde bulunan güvenlik kulübesine kadar yürüyerek yardım istedi.

Güvenlik görevlilerinin haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ambulansa bindirilen Erol Öztürk, Şişli Etfal ve Taksim eğitim ve araştırma hastanelerinin acil servislerinin tadilatta, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin de acil servisinin dolu olması nedeniyle Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Erol Öztürk’ün hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

murathannn
murathannn

- Similar topics