LİMONFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» olagan ustu bir resim
Karadenizliler kılıbık adamlardır Icon_minitimeSalı 17 Ocak 2017, 22:04 tarafından yildo

» Papanın Maksadı
Karadenizliler kılıbık adamlardır Icon_minitimePerş. 04 Ara. 2014, 14:29 tarafından MUHTESEM

» 26 Eylül Dil Bayramı Kutlu Olsun
Karadenizliler kılıbık adamlardır Icon_minitimeCuma 26 Eyl. 2014, 11:58 tarafından MUHTESEM

» İşte İhsanoğlu'nun Seçim Logosu
Karadenizliler kılıbık adamlardır Icon_minitimePerş. 10 Tem. 2014, 10:06 tarafından MUHTESEM

» Jandarma Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü
Karadenizliler kılıbık adamlardır Icon_minitimeC.tesi 14 Haz. 2014, 12:00 tarafından MUHTESEM

» 54 kentte kış lastiği takmayana ceza kesilecek
Karadenizliler kılıbık adamlardır Icon_minitimeSalı 17 Ara. 2013, 14:05 tarafından MUHTESEM

» Diyarbakır'da Türkçe Tabelalar Kaldırılıyor
Karadenizliler kılıbık adamlardır Icon_minitimePerş. 14 Kas. 2013, 13:07 tarafından MUHTESEM

» Subay ve Astsubaylar arasında istifalar arttı
Karadenizliler kılıbık adamlardır Icon_minitimeSalı 05 Kas. 2013, 17:16 tarafından MUHTESEM

» Bôyle Baba olmaz Olsunn
Karadenizliler kılıbık adamlardır Icon_minitimeÇarş. 09 Ekim 2013, 19:05 tarafından ValiBey

Karadenizliler kılıbık adamlardır

2 posters

Karadenizliler kılıbık adamlardır Empty Karadenizliler kılıbık adamlardır

Mesaj tarafından yildo Perş. 13 Ekim 2011, 10:39

Kendisi de Karadenizli olan Bakan Yazıcı’dan hemşerisi erkeklere övgü: “Karadenizliler kılıbık adamlardır. Kadına karşı yumuşak ve şefkatlidir.”

GÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, “Karadenizlilerin adı çıkmış, aslında kılıbık adamlardır. Bu kötü birşey değil ki, algısı farklıdır. Kadına karşı yumuşak, şevkatli davranışları vardır” diye konuştu. Yazıcı, “Karadeniz’de kadın cinayeti oluyor mu?” sorusuna da, “Ben duymadım” yanıtını verdi.

Adam deşifre edilsin
Yazıcı, Meclis’te bir grup gazeteciyle sohbetinde, kadına yönelik şiddet konusunda mutlaka çok duyarlı olunması gerektiğini söyledi. Bu konuda getirilecek düzenlemenin mutlaka caydırıcı yaptırımlar içermesi gerektiğini de belirten Yazıcı, kadına yönelik şiddet uygulayanları deşifre eden haberlerin de bu açıdan yararlı sonuç doğuracağını bildirdi.
“Bazı erkeklerin nafakadan kurtulmak için karısını öldürdüğü iddiaları da ortaya atılıyor” sorusu üzerine, “Öyle bir şey olabilir mi? Ödeyemiyor diye öldürmesi olur mu? Adamın hiçbir şeyi yoksa ne olacak? Zaten icra yoluyla maaşının dörtte birine el konuluyor. Onun dışında bir hadise olmaz” diyen Yazıcı, kadına yönelik şiddeti önleme tasarısıyla getirilmek istenen “nafaka fonu”na da şu gerekçeyle itiraz etti:

Nafaka fonuna itiraz
“Zaten kadınlara yönelik bir sosyal yardım projesi getirmiştik. Projesi olan kadınlara fırsat eşitliği sağlayan bir proje. Ama nafaka fonu diye bir şey olur mu? Nafaka olmaz, yardım fonu olur. Nafaka fonu demek, ‘boşanın biz de para veririz’ demek gibi bir şey de olabilir. Tam olarak ne getiriliyor metni görmediğim için bilmiyorum, Bakanlar Kurulu’na gelince konuşuruz.”
yildo
yildo

Karadenizliler kılıbık adamlardır Empty Geri: Karadenizliler kılıbık adamlardır

Mesaj tarafından yildo Perş. 13 Ekim 2011, 10:40

yavuz bu basligi senin için actim ))))) bak sizin bakan ne diyior ver sunun cevabini hadi erkeklerin yuz karasi bakaniniz bak ne demis çabuk temizle bu lekeyi))))) selin gormesin bu yaziyi simdi))
yildo
yildo

Mesaj tarafından selin Perş. 13 Ekim 2011, 11:14

Yavuzdan ônce gôrdûm bilee)))

Dogru demi$ ben $ahidim pariste kaç tane ordulu aile taniyosam hepside korkuyo e$indenn valla diyom kilibik demiyemde anlayin gari ))))

yildo beni kurtar ôldûrecek beni yavuzz )))
selin
selin

Mesaj tarafından yildo Perş. 13 Ekim 2011, 11:38

kiz yavuz hariç deseydin bari))))))))))))))) olmadi simdi eee balik bastan kokar koskoca bakan boyle derse hoca sey ederse cemaat ne eder misali ))))))))))))))))))
yildo
yildo

Mesaj tarafından selin Perş. 13 Ekim 2011, 11:41

Yani bak ben demiyomki kendi bakanlari diyor beyaa hadi gene postu kurtardim bennn ))))
IYide nasil diyemki yavuzda karadenizliki ayrimcilikmi yapam $imdi )))))
selin
selin