LİMONFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Similar topics
    En son konular
    » olagan ustu bir resim
    İzmariti Yere Atana Ceza Artışı! Icon_minitimeSalı 17 Ocak 2017, 22:04 tarafından yildo

» Papanın Maksadı
    İzmariti Yere Atana Ceza Artışı! Icon_minitimePerş. 04 Ara. 2014, 14:29 tarafından MUHTESEM

» 26 Eylül Dil Bayramı Kutlu Olsun
    İzmariti Yere Atana Ceza Artışı! Icon_minitimeCuma 26 Eyl. 2014, 11:58 tarafından MUHTESEM

» İşte İhsanoğlu'nun Seçim Logosu
    İzmariti Yere Atana Ceza Artışı! Icon_minitimePerş. 10 Tem. 2014, 10:06 tarafından MUHTESEM

» Jandarma Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü
    İzmariti Yere Atana Ceza Artışı! Icon_minitimeC.tesi 14 Haz. 2014, 12:00 tarafından MUHTESEM

» 54 kentte kış lastiği takmayana ceza kesilecek
    İzmariti Yere Atana Ceza Artışı! Icon_minitimeSalı 17 Ara. 2013, 14:05 tarafından MUHTESEM

» Diyarbakır'da Türkçe Tabelalar Kaldırılıyor
    İzmariti Yere Atana Ceza Artışı! Icon_minitimePerş. 14 Kas. 2013, 13:07 tarafından MUHTESEM

» Subay ve Astsubaylar arasında istifalar arttı
    İzmariti Yere Atana Ceza Artışı! Icon_minitimeSalı 05 Kas. 2013, 17:16 tarafından MUHTESEM

» Bôyle Baba olmaz Olsunn
    İzmariti Yere Atana Ceza Artışı! Icon_minitimeÇarş. 09 Ekim 2013, 19:05 tarafından ValiBey

İzmariti Yere Atana Ceza Artışı!

5 posters

İzmariti Yere Atana Ceza Artışı! Empty İzmariti Yere Atana Ceza Artışı!

Mesaj tarafından AKDENİZLİ Çarş. 29 Ara. 2010, 11:30

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    1 Ocak'tan itibaren kapalı alanlarda sigara içme ve izmarit atma cezaları artırılıyor.
    1 Ocaktan itibaren geçerli olacak cezalar şöyle:
    Kapalı alanlarda sigara içmenin cezası 75 liraya, izmarit atmanın cezası da 26 liraya çıkıyor.
    İzinsiz olarak piyasaya dökme alkollü içki sürenler, yeni yılda 246 bin 555 lira para cezası ödeyecek.
    Yasakları görsel yayın yoluyla ihlal eden ulusal televizyonlara 61 bin 638 lira ile 308 bin 194 lira arasında ceza uygulanacak.
    Habertürk
    AKDENİZLİ
    AKDENİZLİ

İzmariti Yere Atana Ceza Artışı! Empty Geri: İzmariti Yere Atana Ceza Artışı!

Mesaj tarafından selin Çarş. 29 Ara. 2010, 12:10

yandi millet deseneee TR deee ???

bizim milletimiz ali$mi$$ rahataa zor gelir yaa bekleyip gorecegizz??
    selin
    selin

Mesaj tarafından yildo Çarş. 29 Ara. 2010, 12:43

cezalara zam yapmakla bisey degismezki uygulama yapilmazsa ne degisirki izmarit atana ceza ne yapacak disarida sigara içenler ceplerinemi koyacaklar izmaridi simdi elinde sigara izmaridi olan sokaga atmaya korkacak cop kutusuna atacak sonmemis izmaridi sonrra çop kutusu yanginlari ben alkollu araba kullanmiyorum sigarayida biraktim bu ceza bana degil))ceza yemekten kurtuldum
    bir zenci musterim kusadasina oradan izmire gitmis dediki sokaklariniz çok temizdi yerde pislik gormedim burasi daha çok pis dedi bende gurur duydum o zaman
    yildo
    yildo

Mesaj tarafından MUHTESEM Çarş. 29 Ara. 2010, 14:42

Yandı da ne yandılar Selin
    MUHTESEM
    MUHTESEM

http://www.derinport.in

Mesaj tarafından Crackman Çarş. 29 Ara. 2010, 15:06

Allah'tan mesleki terbiye ve alışkanlık edinmişim 10 larca yıl oldu sokağa bir şey at mayalı.
    Crackman
    Crackman

https://limon.yetkin-forum.com/

Mesaj tarafından selin Çarş. 29 Ara. 2010, 16:10

Crackman demiş ki:Allah'tan mesleki terbiye ve alışkanlık edinmişim 10 larca yıl oldu sokağa bir şey at mayalı.

ohooo sen gell burayada neler atiliyo pencerelerdennnn aklin $a$ar vallaaa :shock:
    izmarit nedirkiii sôzde medeniyetin yeri derlerr nasil medeniyetsee???
    selin
    selin

- Similar topics