LİMONFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» olagan ustu bir resim
Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti Icon_minitimeSalı 17 Ocak 2017, 22:04 tarafından yildo

» Papanın Maksadı
Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti Icon_minitimePerş. 04 Ara. 2014, 14:29 tarafından MUHTESEM

» 26 Eylül Dil Bayramı Kutlu Olsun
Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti Icon_minitimeCuma 26 Eyl. 2014, 11:58 tarafından MUHTESEM

» İşte İhsanoğlu'nun Seçim Logosu
Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti Icon_minitimePerş. 10 Tem. 2014, 10:06 tarafından MUHTESEM

» Jandarma Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü
Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti Icon_minitimeC.tesi 14 Haz. 2014, 12:00 tarafından MUHTESEM

» 54 kentte kış lastiği takmayana ceza kesilecek
Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti Icon_minitimeSalı 17 Ara. 2013, 14:05 tarafından MUHTESEM

» Diyarbakır'da Türkçe Tabelalar Kaldırılıyor
Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti Icon_minitimePerş. 14 Kas. 2013, 13:07 tarafından MUHTESEM

» Subay ve Astsubaylar arasında istifalar arttı
Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti Icon_minitimeSalı 05 Kas. 2013, 17:16 tarafından MUHTESEM

» Bôyle Baba olmaz Olsunn
Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti Icon_minitimeÇarş. 09 Ekim 2013, 19:05 tarafından ValiBey

Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti

2 posters

Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti Empty Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti

Mesaj tarafından selin Cuma 11 Mart 2011, 00:37

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti

Ordu Ünye’de Ak Parti yönetiminde Tanıtım ve Medya Başkanı Süleyman Demirci, Facebook’taki sayfasında başı açık kadınlar için “Örtüsüz kadın perdesiz eve benzer. Perdesiz ev ya satılıktır ya da kiralıktır” yazınca gelen tepkiler üzerine istifa etti.

Ordu’nun Ünye İlçesi’nde oto galeri sahibi olan AK Parti İlçe yönetiminde Tanıtım ve Medya Başkanı 40 yaşındaki Süleyman Demirci sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki sayfasına, iddiaya göre başı açık kadınlar için “Örtüsüz kadın perdesiz eve benzer. Perdesiz ev ya satılıktır ya da kiralıktır” yazdı. Bu yazıyı 2 arkadaşı da beğendi. İlçedeki yerel ’Ünye Güncel’ gazetesi bunu haber yapınca Demirci’ye çığ gibi tepkiler gelmeye başladı.

“Ben yazmadım”

Tepkiler üzerine sayfadaki yazıyı kaldıran Süleyman Demirci, dün sabah da partisine giderek görevinden istifa ettiğini bildiren dilekçeyi verdi. Demirci yazıyı sayfasına kendisinin yazmadığını, kendisine komplo kurulduğunu söyledi.

“Üzüntü verici”

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Avukat Ahmet Çamyar da yaptığı açıklamada, “Yönetim, olarak toplandık. Kendisinden istifa etmesi istedik. Sabah istifa mektubunu bize iletti. Parti üyelik iptali için yönetim kurulu toplantısında gereğini yapacağız. Bu bireysel bir harekettir. Partimize maledilemez. Durum üzüntü vericidir. Biz parti olarak kadınlarımıza gereken değeri veriyoruz. Yarından (bugün) itibaren arkadaşımızın partiyle ilişkisi kalmayacaktır” diye konuştu.

selin
selin

Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti Empty Geri: Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti

Mesaj tarafından selin Cuma 11 Mart 2011, 00:38

Resmen terbiyesizlikk bu kadarina kadar cûrret edebiliyorlarsa vay halimizee?????????????????
selin
selin

Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti Empty Geri: Başı açıklara hakaret eden AK Parti’li istifa etti

Mesaj tarafından MUHTESEM Cuma 11 Mart 2011, 01:30

Hayret !
MUHTESEM
MUHTESEM

http://www.derinport.in

- Similar topics